Co je tiande ?

Co je tiande ?

Vítejte ve světě tianDe!

Ve světě, kde je dokonalost, krása, zdraví a sebevědomí na prvním místě.

Všichni chceme být krásní, chceme se líbit a kdo tvrdí, že nechce, tak lže!

Zavřete na chvíli oči a představte si kosmetiku, která zbaví Vaši pleť vrásek a akné, dá Vaši pokožce hydrataci, jemnost a zbaví Váš zadek celulitidy. Představte si šampon, který vrátí Vašim vlasům lesk, pružnost a zdraví. Představte si, že péče o tělo a pleť Vás neskutečně baví a nemůžete se dočkat večera, až zalezete do koupelny a začnete se hýčkat...

Libí se Vám tato představa?

Potom jste tady správně, protože tianDe znamená v překladu „Nebeská dokonalost“ a přesně takhle se budete cítít po použití produktů tianDe.

Už ve staré Číně a Tibetu znali tajemství zdraví a krásy. A díky společnosti tianDe, která skloubila tradiční receptury s moderními technologiemi výroby, máme jedinečnou možnost vstoupit to dohoto světa.

Korporace zdraví a krásy tianDe představuje unikátní kolekci kosmetiky inspirovanou starodávnými léčebnými tradicemi z Číny a Tibetu.

TianDe kosmetika zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, má rychlý účinek a dokáže probudit k činnosti buňky, které už jsou spící, tzn., že začnou zase pracovat.

A kde se tianDe vzalo?

V roce 2007 založená v Rusku, na českém trhu zastoupena od roku 2012.

Zahrnuje širokou škálu produktů pro péči o tělo, péči o pleť a o naše zdraví.

Je vyráběná z vysoce kvalitních surovin.

Obsahuje spoutu velmi účinných přírodních látek. Ve složení jsou obsaženy ingredience z rostlin (ženšen, zázvor, goji, lingzhi …), unikátní živočišné složky (ovčí placenta, hadí tuk, šnečí mucin nebo žraločí chrupavka...), minerály a éterické oleje.

Rostliny pěstované v ekologicky čistých oblastech Tibetu, Číny a na pohádkovém Altaji jsou sbírány v obdobích podle lunárního kalendáře.

Chcete-li pocítit sílu tradiční čínské medicíny, míť krásnou pleť, zdravé vlasy, hebkou pokožku, potom vyzkoušejte tianDe.

A přestaňte o dokonalosti jen snít, staňte se jí!

Ochrana osobních údajů © 2020 tian-de.cz